rrf
01 فروردین 1402 - 11:31

ماموستا رستمی: شعار سال امید را در دلِ مردم ایجاد کرد

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخاب شعار "مهار تورم و رشد تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب امید در دلِ مردم ایجاد کرده و نویدبخش روزهای خوب برای کشورمان خواهد بود.

ماموستا فایق رستمی در نخستین گفت‌وگوی رسانه‌ای خود در سال جدید با خبرنگار تسنیم در سنندج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک سال نو به همه ملت ایران و مردم شریف و نجیب استان کردستان اظهار داشت: امیدوارم به برکت این ماه مبارک و انتخاب شعار ارزشمند سال از سوی رهبر معظم انقلاب مشکلات جامعه و کشور برطرف شود.

وی انتخاب شعار "مهارم تورم و رشد تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب را نشان از دغدغه‌مندی و در جهت حل مشکلات مردم و کشور توصیف کرد و افزود: یقیناً این شعار نویدبخش آینده روشن و روزهای خوب برای کشورمان است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر مسئولان به شعار رهبری عمل کنند، بسیاری از مشکلات کنونی کشور و مردم برطرف می‌شود کما اینکه زمینه برای تحقق این فرمان رهبری به همت دولت سیزدهم فراهم است.

وی با بیان اینکه شعار امسال امید را در دل مردم در جهت حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه ایجاد کرده است، گفت: اگرچه تورم و گرانی در کشور ایران همانند سایر کشورها نیز وجود دارد اما با همت و روحیه جهادی مسئولان می‌توان در جهت تحقق شعار سال گام‌های خوبی برداشت که باعث رضایت‌مندی جامعه شود.

ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه باید همه مسئولان کشوری و استانی در جهت تحقق شعار سال تلاش مضاعف کرده و عزم جدی داشته باشند، عنوان کرد: انتظار می‌رود ظرفیت‌های کنونی در بخش‌های مختلف در این راستا به‌کار گرفته شده و به دنیا معرفی شود چراکه ایران اسلامی پر از منابع خدادادی نهفته است که در صورت شکوفایی خود باعث رونق و درآمدزایی می‌شود.

وی رفع موانع پیش‌روی رشد تولید در کشور و استان را ضروی برشمرد و بیان کرد: با تولید می‌توان بخش زیادی از مشکلات اشتغال کشور را برطرف کرد، لذا مسئولان همه با هم برای رفع بیکاری و شکوفایی تولید بیش از بیش تلاش کرده و در این راستا شب و روز نشناسند.

امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه دولت از ظرفیت جوانان نخبه، توانمند و دارای ایده در جهت تحقق شعار سال در کشور و استان استفاده کنند، یادآور شد: به فرموده رهبر معظم انقلاب جوانان موتور پیشران حرکت و پیشرفت حال و آینده کشورمان هستند، بنابراین نباید به آنان بی‌توجهی شود.

انتهای پیام/481/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1102698