rrf
29 اسفند 1401 - 13:00

انجام بیش از ۶ هزار بازرسی و کشف ۶۱۳ تخلف در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- معاون بازرسی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: ۶ هزار و ۴۱۰ بازرسی در بازار استان انجام شده که ۶۱۳ تخلف کشف شد و موارد کشف شده در قالب ۵۶۶ پرونده به تعزیرات معرفی شدند.

غلامرضا قائدامینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طرح نظارت بر بازار و اصناف از ابتدای اسفند ۱۴۰۱ در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

وی افزود: برای اولین بار در اجرای طرح نظارت بر بازار در چهارمحال و بختیاری از ظرفیت بازرسان تخصصی استفاده شد.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در چند روز گذشته از اسفندماه، ۶ هزار و ۴۱۰ بازرسی در بازار استان انجام شده که در همین راستا ۶۱۳ تخلف نیز کشف شد و موارد کشف شده در قالب ۵۶۶ پرونده به ارزش ۲.۳ میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شدند.

قائدامینی عنوان کرد: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و عید نوروز، طرح نظارت بر بازار تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تیم‌های بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری در گشت‌های مشترک با دیگر نهادهای نظارتی نیز مشارکت داشته است.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: طی بازرسی‌های انجام گرفته در ماه اسفند سال جاری، ۲۰ واحد قصابی در استان به دلیل گران فروشی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

قائدامینی بیان کرد: طی یک سال گذشته نیز ۶۱ هزار و ۲۱۳ بازرسی از اصناف چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است و در همین راستا ۳ هزار و ۴۱۷ تخلف در قالب ۳ هزار و یک پرونده به ارزش ۹۳ میلیارد تومان کشف شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1101642